SKÄNK, skyltmärkt Design Svante Skogh, 1900-tal.

96823. SKÄNK, skyltmärkt Design Svante Skogh, 1900-tal.

Längd 150 bredd 46 höjd 106 cm.

Smärre slitage, fläckar. Hyllor stadgade på sidor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 786