VAS, glas, Färe-Marcolin. Ronneby Glasbruk.

967767. VAS, glas, Färe-Marcolin. Ronneby Glasbruk.

Höjd 20 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 863