PIRELLI CALENDAR 1992.

PIRELLI CALENDAR 1992.
967553. PIRELLI CALENDAR 1992.

Väggalmanacka från Pirelli, mått 42x60 cm.
Numrerad 21038.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 21038.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 656