HASTIGHETSMÄTARE, Hasler, 1900-tal.

967467. HASTIGHETSMÄTARE, Hasler, 1900-tal.

Mätning i meter.

I tillhörande ask med tillbehör.

Slitage, fungerande kort stund, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mätning i meter.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 205