VÄGGTAVLA, bemålat trä, England, 1900-tal.

96723. VÄGGTAVLA, bemålat trä, England, 1900-tal.

Golfspelare i relief. Längd 59, höjd 96 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 620