SÄNGBORD, 2 st teakfanér, bl aAB Carlström & Co Möbelfabrik.

967014. SÄNGBORD, 2 st teakfanér, bl aAB Carlström & Co Möbelfabrik.

Bredd 43 cm, djup 32 cm, höjd 52 cm
Bredd 45 cm, djup 31 cm, höjd ´50 cm.

Ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage och repor.

Antal besök: 363