REPSTEGE, rep och trä, 1900-talets första hälft.

966757. REPSTEGE, rep och trä, 1900-talets första hälft.

Repstege med nio steg varav ett bredare än övriga.
Totallängd ca: 320 cm.

Bruksslitage, fläckar.
Viss lukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd ca: 320 cm.

Bruksslitage, fläckar.
Viss lukt.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 167