RÖKBORD, intarsiadekor, 1930/40-tal.

96652. RÖKBORD, intarsiadekor, 1930/40-tal.

Med glasskiva. Längd 60, bredd 60, höjd 57 cm.

Slitage och repor, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 686