SKÅP med vitrindel, björk, 1930/1940-tal.

966331. SKÅP med vitrindel, björk, 1930/1940-tal.

Överdel med glasad och spröjsad dörr. Nederdel med lucka och en låda. Svängda ben.
Bredd 77 cm
Djup 40 cm
Höjd 157 cm.

Bruksskick
Nyckel saknas, luckan är låst. Glas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 77 cm
Djup 40 cm
Höjd 157 cm.

Bruksskick

Antal besök: 505