VARDAGSRUMSBORD, trä, andra hälften av 1900-talet.

965772. VARDAGSRUMSBORD, trä, andra hälften av 1900-talet.

Längd ca 145 cm, bredd ca 79 cm och höjd ca 56 cm.
Bronsfärgad yta, träram.

Bruksskick, skav i träramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronsfärgad yta, träram.

Bruksskick, skav i träramen.

Antal besök: 1 210