STAN WYS. Skulptur, brons.

STAN WYS. Skulptur, brons.
965692. STAN WYS. Skulptur, brons.

Kvinnokomposition. Signerad samt numrerad 2/50 ex. Daterad 2006. Höjd inklusive sockel 30,5 cm.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 637