BORDSUR, keramik, England.

BORDSUR, keramik, England.
965249. BORDSUR, keramik, England.

Höjd ca 26,5 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26,5 cm

Antal besök: 453