TENORSAXOFON MED STÄLL OCH ORIGINALVÄSKA, mässing, Powertone.

96521. TENORSAXOFON MED STÄLL OCH ORIGINALVÄSKA, mässing, Powertone.

Komplett tenorsaxofon med nacke, munstycke, originalväska samt tillhörande ställ.

Repor. Smärre bucklor. Väska med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 987