VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

96452. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Tudelat vitrinskåp. Överdel med två glashyllor. Underdel med två skåp samt två lådor. Längd 140 cm, bredd 41 cm, höjd c 195 cm.

Bruksslitage. Repor samt mindre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 945