SIDEBOARD med barskåp, teak, 1950/60-tal.

96442. SIDEBOARD med barskåp, teak, 1950/60-tal.

Med belysning. Längd 143 bredd 42 höjd 80 cm.

Något blekt, fläckar, repor, slitage, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 282