AKUSTISK GITARR, BS (Birger Steiner) 1970-talet.

964011. AKUSTISK GITARR, BS (Birger Steiner) 1970-talet.

Längd 100 cm.

Ytslitage. 1 sträng saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm.

Ytslitage. 1 sträng saknas.

Antal besök: 4 914