STOP samt SKÅLFAT, tenn G W Lindberg Örebro samt N E Justelius Eksjö, 1800-talets mitt.

96393. STOP samt SKÅLFAT, tenn G W Lindberg Örebro samt N E Justelius Eksjö, 1800-talets mitt.

Stop stmpl Gustaf Wilhelm Lindberg Örebro 1856, höjd 20 cm.
Skålfat stmpl Nils Eric Justelius Eksjö 1844, dia 34,5 cm.

Slitage, bucklor, ägarmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 765