MADELEINE PYK. Badmössan, Mapp med 10 st färglitografier, signerade och numrerade 26/55.

96392. MADELEINE PYK. Badmössan, Mapp med 10 st färglitografier, signerade och numrerade 26/55.

Mappen inköpt på Galleri S:t Lars 1995.
Bildmått 13 x 10 cm. Mått på bladen 30 x 21 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 479