SYMASKIN, Husqvarna 2000, 1900-talets mitt.

963791. SYMASKIN, Husqvarna 2000, 1900-talets mitt.

Med väska.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väska.

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 469