OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sannolikt Italien sent 1600, tidigt 1700-tal.

963688. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sannolikt Italien sent 1600, tidigt 1700-tal.

Uppfodrad duk på pannå,
32 x 48,5 cm.

Åldersslitage. sannolikt uppklistrad på senare pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad duk på pannå,
32 x 48,5 cm.

Antal besök: 501