963608. MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, rokokostil, 1900-talets första hälft.
Bord, 6 stolar, 2 karmstolar, 1 iläggsskiva.
Bordets längd 154, bredd 115, höjd 77 cm.
Iläggsskivan 50 cm.
Fläckar på skiva och klädsel samt märken och slitage. Glipa mellan bordshalvorna.