SERVISDELAR, 9 st, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

963602. SERVISDELAR, 9 st, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

2 kaffekoppar, 3 kaffefat, 4 tallrikar (diameter 23 cm).

Ålders samt bruksslitage. Nagg, missfärgningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 230