ARMBAND, 18k guld, vikt ca 14 gram.

96353. ARMBAND, 18k guld, vikt ca 14 gram.

Längd 21 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 567