GULDPENDYL & LAMPETTER, rokokostil, 1900-tal.

963210. GULDPENDYL & LAMPETTER, rokokostil, 1900-tal.

Väggklockan ca 54 cm hög
Lampetter ca 34 cm (avklippta sladdar).

Ej genomgångna.
Avklippta sladdar till lampetterna, således inte testade.
Bruksskick, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggklockan ca 54 cm hög

Ej genomgångna.
Bruksskick, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 845