MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

96304. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

4 st stolar. Bord runt dia ca 110 cm höjd 73 cm + 2 st iläggsskivor á 54 cm.

Bord samt stolar omlackerade. Smärre slitage, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 427