MATBORD, teak, Nils Jonsson, Bra Bohag Troeds, brännmärkt, 1900-talets andra hälft.

96289. MATBORD, teak, Nils Jonsson, Bra Bohag Troeds, brännmärkt, 1900-talets andra hälft.

Längd 140 bredd 90 höjd 73 cm. + 2st iläggsskivor á 50 cm.

Slitage, repor, fläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 241