VAS samt VÄDERKVARN, 2 delar, silver. Ca 388 gram.

96253. VAS samt VÄDERKVARN, 2 delar, silver. Ca 388 gram.

Vasen gjord av E Löfman. Höjd 15 cm.
Väderkvarnens höjd 23 cm.

Bucklor, repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väderkvarnens höjd 23 cm.

Bucklor, repor samt slitage.

Antal besök: 623