OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sovande räv i vinterlandskap, signerad Holm, 1900 tal.

96240. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sovande räv i vinterlandskap, signerad Holm, 1900 tal.

60 x 89 cm.

Smärre buktning på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 89 cm.

Smärre buktning på duk.

Antal besök: 1 891