SIDEBOARD, jakaranda, 1960-tal.

962321. SIDEBOARD, jakaranda, 1960-tal.

Längd 170, bredd 42, höjd 74 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage, stötmärken, märken efter fukt på baksidan samt fläckar på skivan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 150