GITARR, Egmond Lucky 7, 1960-tal.

962227. GITARR, Egmond Lucky 7, 1960-tal.

Längd ca 1 m. Senare påmonterad mikrofon.

Bruks/åldersslitage. En sträng saknas. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 13 445