VÄGGUR, så kallad tavelklocka, 1800-talets slut.

96195. VÄGGUR, så kallad tavelklocka, 1800-talets slut.

Höjd 28 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på emaljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Antal besök: 1 597