TRÄFÖREMÅL, 2-stycken, 18/1900-tal.

961936. TRÄFÖREMÅL, 2-stycken, 18/1900-tal.

Tråg. Längd 55 cm. Bredd 18 cm. Höjd 7 cm
Underställ till jordglob. Höjd 8 cm. Diameter 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 327