FIOL, märkt "Conservatory violin".

961748. FIOL, märkt "Conservatory violin".

Omärkt. Längd cirka 56 cm.

Bruksslitage. Repor, märken, sprickor. Stråke saknas, delar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt. Längd cirka 56 cm.

Antal besök: 2 383