LJUSSTAKAR, ett par, rokoko, Samuel Marnel (mästare 1748-1775), Stockholm.

96166. LJUSSTAKAR, ett par, rokoko, Samuel Marnel (mästare 1748-1775), Stockholm.

Höjd 15 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 1 760