PARTI FOTOALBUM, 4 st, omkring år 1900.

96163. PARTI FOTOALBUM, 4 st, omkring år 1900.

2 album, ca 27 x 21 cm.
2 häften, 13 x 16 respektive 22 x 27,5 cm.

Slitage, skador, lås skadat/saknas, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 album, ca 27 x 21 cm.

Antal besök: 786