UTDRAGSSOFFA, 1800-talets andra hälft.

96143. UTDRAGSSOFFA, 1800-talets andra hälft.

Längd 67, djup 66, höjd 97 cm.

Bruksslitage, renoverad, bakbenen maskstungna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 758