METALLFÖREMÅL, pläter, 8 delar, bl.a. Ellis Barker silver Co, 1900-tal.

96033. METALLFÖREMÅL, pläter, 8 delar, bl.a. Ellis Barker silver Co, 1900-tal.

5 costers, diameter ca 74 - 125 mm.
Sockerruska, höjd 17 cm.
Pepparkvarn, höjd 9 cm.
Senapsburk, höjd 6 cm.

Bruksslitage. senapsburk med lagad insats. En coster med böjd bottenplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockerruska, höjd 17 cm.
Pepparkvarn, höjd 9 cm.
Senapsburk, höjd 6 cm.

Antal besök: 441