96033. METALLFÖREMÅL, pläter, 8 delar, bl.a. Ellis Barker silver Co, 1900-tal.
5 costers, diameter ca 74 - 125 mm.
Sockerruska, höjd 17 cm.
Pepparkvarn, höjd 9 cm.
Senapsburk, höjd 6 cm.
Bruksslitage. senapsburk med lagad insats. En coster med böjd bottenplatta.