PORSLIN, kantin, 3 delar, Tyskland, 2: världskriget,1939-40.

96029. PORSLIN, kantin, 3 delar, Tyskland, 2: världskriget,1939-40.

Kantin porslin, Plankenhammer Floss Bavaria
2 st Tallrikar, diameter 24 cm
1 st Såsskål, längd 24 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Såsskål, längd 24 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 118