BORDSTELEFON, "Taxen", Järn och stål, Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn, 1800/1900-tal.

960277. BORDSTELEFON, "Taxen", Järn och stål, Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn, 1800/1900-tal.

höjd 30,bredd 25 cm
originalsladd.

ålders- och mindre bruksslitage. ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30,bredd 25 cm
originalsladd.

Antal besök: 965