SALSKÅP, furu, Krogenäs, Norge, 1900-tal.

960215. SALSKÅP, furu, Krogenäs, Norge, 1900-tal.

Tvådelat salskåp i furu, med smidesbeslag
Längd 140, bredd 40, höjd 192 cm.

Repor och märken, dekorelement löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 921