SKRIVMÖBEL, 1700/1800-tal.

SKRIVMÖBEL, 1700/1800-tal.
96020. SKRIVMÖBEL, 1700/1800-tal.

Längd 109 bredd 46 höjd 86 cm.

Slitage och skador, maskstungen. Nyckel sitter fast i skrivklaff. Nyckel till nederdel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 685