VAS, glas, Kraka, Sven Palmqvist, Orrefors.

96003. VAS, glas, Kraka, Sven Palmqvist, Orrefors.

Nätmönster i blått och gulgrönt. Signerad ORREFORS pu 3364 Sven Palmqvist.
Höjd 33 cm.

Undersidiga repor. Minimala fotringsnagg. Lätt invändig avlagring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Antal besök: 2 513