BRITA MOLIN. Olja på duk.

BRITA MOLIN. Olja på duk.
959912. BRITA MOLIN. Olja på duk.

Näktergalssnåret. Signerad. 46x55 cm.

Mindre ytslitage.

Brita Molin (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Brita Molin (1919–2008)

Antal besök: 794