PER THORLIN. Olja på duk.

PER THORLIN. Olja på duk.
959900. PER THORLIN. Olja på duk.

Abstrakt komposition. Signerad 80x98 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 326