KAREL APPEL. Färglitografi.

KAREL APPEL. Färglitografi.
959720. KAREL APPEL. Färglitografi.

Figurkomposition. Signerad samt numrerad 84/100 ex. 50x64 cm.

Nederkant med tryckmärken i papperet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406