KANDELABER, malm, empirestil, 1900-tal.

95970. KANDELABER, malm, empirestil, 1900-tal.

Höjd 49 cm. Märkt GEMCO.

Bruksslitage. Något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm. Märkt GEMCO.

Bruksslitage. Något böjd.

Antal besök: 1 096