BORDSFLAGGA, trä, 1900-tal.

BORDSFLAGGA, trä, 1900-tal.
959539. BORDSFLAGGA, trä, 1900-tal.

Dekor med kanoner, höjd ca. 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 559