FIGURIN, majolika, sekelskiftet 1900.

95948. FIGURIN, majolika, sekelskiftet 1900.

Vickande huvud. Stämplad JL 721?
Höjd ca 21 cm.

Krackelyrer, nagg/avslag. Tillverkningsdefekt vid en hand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 916