FLINTLÅSGEVÄR, 1700/1800-tal.

FLINTLÅSGEVÄR, 1700/1800-tal.
959193. FLINTLÅSGEVÄR, 1700/1800-tal.

Längd ca. 125 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 125 cm.

Skador.

Antal besök: 1 323