GOLVUR, omkring år 1800.

95911. GOLVUR, omkring år 1800.

Dekor av bandrosetter, girlander, vasakärve och fruktkorg. Höjd ca 246 cm. Lod och pendel medföljer.

Bruksslitage, dekorskador, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 551